Kontakty

Karovič Ján
Vendelínská 51
900 55 Lozorno
okres Malacky
IČO: 11832851
IČ DPH: SK1020223952

Ekonomické oddelenie:
Karovič Ján
Mgr. Veronika Kučerová
Mob.: 0910 891 610
v.kucerova@karovic.sk

Karovič s.r.o.
Vendelínská 51
900 55 Lozorno
okres Malacky
IČO: 36724572
IČ DPH: SK2022303965

Ekonomické oddelenie:
Karovič s.r.o.
Ing.Anna Pápayová
Mob.: 0910 891 613
kancelaria@karovic.sk

 

Betonárne  

Výrobno-obchodný riaditeľ, technológ:
Ing. Ján Pullman
Mob.: 0910 123 166
jan.pullman@karovic.sk 

 

Betonáreň Lozorno
Dispečerka:
Mgr. Jitka Barteková 
Mob.: 0910 891 691
betonarka@karovic.sk
Železničná 931/4
900 55 Lozorno

Betonáreň Malacky
Dispečerka:
Gabika Durkošová 
Mob.: 0915 990 180
malacky@karovic.sk
Továrenská ul. 8351
901 01 Malacky

Betonáreň Skalica
Dispečerka:
Mgr. Hana Zabadalová
Mob.: 0915 990 170
skalica@karovic.sk
Rybničná 1
909 01 Skalica

Betonáreň Senica

Dispečerka: 

Katarína Rajčáková

Mob.: 0910 891 640

senica@karovic.sk

Štefánikova 52

905 01 Senica

Betonáreň Sereď – Šintava
Dispečerka:
Petra Palatická
Mob.: 0915 733 016
sintava@karovic.sk
Vinohradnícka 566
925 51 Sereď - Šintava

 

Technológ: 

-
Mob.: 0910 891 614
technolog@karovic.sk

 

Betonáreň Stupava

Dispečerka:
Lucia Komorná
Mob.: 0905 466 737
stupava@karovic.sk
Devínska cesta 3027
900 31 Stupava

Betonáreň Bratislava - Petržalka
Dispečerka: 

Mária Kainová 
Mob.: 0911 087 000
petrzalka@karovic.sk

Kopčianska 

851 01 Bratislava

Betonáreň Bratislava - Vajnory
Dispečerka: 

Lucia Arpová 
Mob.: 0905 515 766

vajnory@karovic.sk

Príjazdná 7/A

831 07 Bratislava

Betonáreň Bratislava – Záhorská Bystrica 
Dispečerka: 
Michaela Wascheková 
Mob.: 0911 717 000
zahorska.bystrica@karovic.sk
Československých tankistov 2
841 06 Bratislava

Betonáreň Trnava
Dispečerka: 
Mária Palšovičová
Mob.: 0911 085 858
trnava@karovic.sk
919 26 Zavar -  Prielohy

 

Kontakty - ostatné  

Projekcia:
Ing. Tomáš Ligač
Mob.: 0905 466 735
vyroba@karovic.sk 

Manažér:
Mgr. Katarína Kubíková
Mob.: 0915 990 182
k.kubikova@karovic.sk 

Vaše životopisy posielajte:
praca@karovic.sk 

 

Stavebniny

Stavebniny Karovič 

Prevádzka Lozorno
Mob.: 0910 891 600
Predaj tel.: 02/659 68 670
Fax: 02/659 68 806
Vedúci: Ľudovít Sekerka
Mob.: 0905 273 150
stavebniny@karovic.sk

 

Obchod

Výroba a predaj
prefabrikovaných výrobkov
Prevádzka Šintava
Ing.Ľubomír Ecker
Mob.: 0910 891 661
l.ecker@karovic.sk 

 

Veľkoobchod betónových výrobkov

Jana Drozdová 

Továrenská ul. 8351
901 01 Malacky
Mob.: 0910 891 612
expedicia@karovic.sk